Nowa Bankowość internetowa

nowa bankowosc

Szanowni Klienci,

Mając na uwadze aktualne trendy oraz ciągły rozwój aplikacji internetowych już od dnia 3.12.2020r. zaprezentujemy Państwu nową odsłonę bankowości internetowej. Reagując na zgłaszane sugestie i potrzeby naszych Klientów, nowa bankowość internetowa będzie posiadała szereg udogodnień i nowych funkcjonalności. W pierwszym etapie do nowej bankowości internetowej przeniesiemy Klientów detalicznych i firmy, którzy korzystają z autoryzacji sms oraz aplikacji mtoken. Dla klientów korporacyjnych korzystających z karty chipowej migracji dokonamy w późniejszym terminie o czym poinformujemy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem. Zmianie ulegnie adres strony internetowej bankowości internetowej:

https://ilowabank.cui.pl  

Przed zalogowaniem prosimy zwrócić uwagę na ważny certyfikat (zatrzaśnięta kłódka) wystawiony dla Bank Spółdzielczy w Iłowej.

Zmianie NIE ulegną identyfikatory oraz hasła użytkowników - logujemy się takim samym sposobem jak dotychczas. Do nowej bankowości zostaną przeniesione aktualne zlecenia, historia oraz zapisani odbiorcy.

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi dla naszych Klientów filmami instruktażowymi z obsługi poszczególnych aplikacji w ramach najnowszego systemu bankowości.

youtube