Bankowość mobilna

Bankowość mobilna pozwala na bezpieczne  korzystanie  z usług bankowych  poprzez  urządzenia mobilne. Aby  korzystać z aplikacji  potrzebne jest urządzenie z dostępem do  Internetu i przeglądarką internetową. Aplikacja pozwala zarządzać kontem, sprawdzać saldo, wykonywać przelewy, przeglądać i dodawać kontrahentów, przeglądać historie operacji oraz  zarządzać wzorcami przelewów. Integracja z Google Maps pozwala w kilka chwil znaleźć najbliższy bankomat lub oddział banku. Obsługa aplikacji jest prosta i intuicyjna - menu jest zaprojektowane z myślą o urządzeniach z ekranami dotykowymi.

Podstawowe cechy

  • Prostota obsługi - Program posiada uproszczony interfejs dostosowany do ekranów dotykowych a jednocześnie umożliwia korzystanie z wielu usług bankowych: wykonywanie przelewów, płatności do ZUS i US, przeglądanie historii operacji zaksięgowanych na rachunkach, przeglądanie mapy bankomatów, itp.
  • Bezpieczeństwo - Wszystkie zlecenia są autoryzowane unikalnym kodem dostarczonym Klientowi za pośrednictwem wiadomości SMS. System jest zabezpieczony przed przechwyceniem kodu SMS, atakiem typu Man in The Middle. W pamięci telefonu nie są przechowywane hasła ani żadne dane pochodzące z banku.

Sposoby logowania do Bankowości mobilnej:

  1. W urządzeniu mobilnym (np. smartfon) należy otworzyć przeglądarkę internetową, wejść na stronę Banku Spółdzielczego w Iłowej: www.bsilowa.pl, następnie kliknąć Logowanie. System automatycznie rozpozna typ urządzenia i uruchomi bankowość mobilną. W celu wygodnego dostępu w późniejszym czasie do bankowości mobilnej, skrót do strony można umieścić na pulpicie lub  dodać ją do ulubionych.
  2. Bezpośrednio wpisując adres internetowy: https://ilowabank.cui.pl

Przypominamy o konieczności weryfikacji certyfikatu strony oraz poprawności adresu internetowego: czytaj więcej