Skip to main content
  • AKTUALNOŚCI
  • Nowa bankowość dla juniorów oraz Panel Rodzica

Nowa bankowość dla juniorów oraz Panel Rodzica

12-09-2023

Szanowni Państwo,

W dniu 12.09.2023 roku uruchomiliśmy nowe funkcjonalności w aplikacji mobilnej BSGo oraz tradycyjnej bankowości internetowej, tj.:

  • bankowość Junior, oraz
  • Panel Rodzica

Bankowość Junior jest dedykowana nastolatkom w wieku 13-17 lat. Oferuje nową, atrakcyjną szatę graficzną, a także funkcjonalności, takie jak:

  • Prośby o przelew do rodzica – Junior może wystąpić z prośbą o przelew na podaną kwotę. Powiadomienie z prośbą zostanie wyświetlone na telefonie rodzica, oraz pojawi się nowa pozycja w Panelu Rodzica. Rodzic będzie mógł zaakceptować lub odrzucić prośbę.
  • Wirtualna skarbonka – Junior może utworzyć wirtualną skarbonkę, dzięki której będzie mógł odkładać pieniądze na ustalony cel. Może ustalić kwotę celu oraz automatyczne przelewanie pieniędzy do skarbonki – określona kwota co miesiąc, procent z wydanych pieniędzy lub zaokrąglenie do pełnej kwoty.
  • Płatności oraz przelewy BLIK – Junior może płacić w Internecie za pomocą kodu BLIK lub nadać szybki przelew, znając jedynie numer telefonu adresata.
  • Kontrola wydatków – Łatwy podgląd stanu konta oraz historii transakcji
  • Jasny i ciemny motyw – Możliwość personalizacji wyglądu aplikacji oraz bankowości

 bsgo junior a4

Panel Rodzica umożliwia rodzicom kontrolę nad finansami swoich dzieci, posiadających bankowość Junior. Dostęp do Panelu Rodzica jest dostępny zarówno z tradycyjnej bankowości internetowej, jak i z poziomu aplikacji mobilnej BSGo.

W Panelu Rodzica rodzic może podejrzeć wpływy i wydatki oraz transakcje, zarządzać otrzymanymi od dzieci prośbami o przelewy, wpłacić pieniądze na konto lub wirtualną skarbonkę oraz ustawić zlecenie stałe na kieszonkowe.

UWAGA! Panel Rodzica jest dostępny tylko w nowej bankowości internetowej! W celu skorzystania z jego funkcjonalności, należy kliknąć przycisk "Przejdź do nowej bankowości":

nowa bankowosc uruchomienie

rodzic a4

Serdecznie zachęcamy do korzystania z nowych funkcjonalności oferowanych przez naszą bankowość internetową!

Znajdziesz nas też tutaj

Bank Spółdzielczy w Iłowej, tel. 68 360 03 45, Oddział w Żarach tel. 68 363 09 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.