Skip to main content
 • Szybkie płatności internetowe - PayByNet

  Szybkie płatności internetowe - PayByNet

  Kupujesz w Internecie ? Chcesz bezpiecznie zapłacić i jak najszybciej otrzymać zamówiony towar? Poznaj płatności internetowe PayByNet.

  Dzięki usłudze PayByNet wszyscy Klienci Banku Spółdzielczego w Iłowej korzystający z Bankowości Internetowej, mogą szybko, bezpiecznie i wygodnie, przez 24 godziny na dobę, realizować płatności za zakupy w sklepach internetowych. Płatności realizowane są bezpośrednio z rachunku, bez konieczności ręcznego wprowadzania danych transakcji.

  Płatności poprzez usługę PayByNet dostępne są w tysiącach sklepów internetowych oraz w urzędach i innych jednostkach administracji publicznej.

  Płatności można dokonywać w sklepach internetowych przyjmujących płatności bezpośrednio w PayByNet bądź w systemach Przelewy24Transferuj.pleService OnlineIAI Płatności, a wkrótce również w PayU.

  Dzięki integracji z elektroniczną Platformą Usług Administracji Publicznej (ePUAP) oraz innymi systemami e-urzędów, usługa szybkich płatności internetowych PayByNet umożliwia regulowanie online opłat administracyjnych i generowanie Elektronicznego Poświadczenia Opłaty.

  Usługa PayByNet to:

  • szybkość – PayByNet przyśpiesza realizację zamówienia, odbiorca otrzymuje informację o dokonaniu płatności w kilka sekund,
  • przejrzystość – przelew bezpośredni stanowi jednoznaczny dowód zapłaty za wybrane towary bądź usługi,
  • bezpieczeństwo – usługa wykonywana jest za pośrednictwem Krajowej Izby Rozliczeniowej, co gwarantuje kupującemu bezpieczeństwo dokonanej transakcji,
  • wygoda – automatyczne przenoszenie danych dotyczących przelewu i danych odbiorcy płatności - Klient akceptuje tylko przelew.

  Instrukcja realizacji przykładowej płatności przez PayByNet:

  1. W celu realizacji płatności za pomocą PayByNet, po zakupie w sklepie internetowym należy wybrać logo Grupy BPS.

  paybynet1

  2. Następnie wybrać "Zrzeszenie BPS"  oraz województwo lubuskie i Bank Spółdzielczy w Iłowej. Sprawdzić poprawność danych i zaakceptować regulamin oraz wybrać "potwierdzam".

  paybynet2

  paybynet3

  3. Przeglądarka internetowa przekieruje do bankowości internetowej. Należy wpisać dane autoryzacyjne, po upewnieniu się, że znajdujemy się na właściwej stronie banku zabezpieczonej prawidłowym certyfikatem Banku Spółdzielczego w Iłowej.

  paybynet4

  4. Wybieramy rachunek do obciążenia oraz weryfikujemy poprawność danych, następnie wpisujemy kod potwierdzający. Gdy wpisany kod jest poprawny transakcja jest realizowana.

  paybynet5

  5. Po informacji o akceptacji transakcji, można powrócić do sklepu internetowego, płatność została dostarczona.

  Znajdziesz nas też tutaj

  Bank Spółdzielczy w Iłowej, tel. 68 360 03 45, Oddział w Żarach tel. 68 363 09 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.