Skip to main content
  • AKTUALNOŚCI
  • Przejście na nową bankowość internetową od 21 września

Przejście na nową bankowość internetową od 21 września

15-09-2023

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze aktualne trendy oraz ciągły rozwój aplikacji internetowych, już z dniem 21.09.2023 roku, zostanie wyłączona stara bankowość internetowa i dla tych klientów, którzy do tej pory nie przeszli na nową wersję bankowości internetowej (przez wybranie opcji "Przejdź do nowej bankowości") nastąpi automatyczne uruchomienie nowej wersji. Zmiana dotyczy klientów indywidualnych oraz mikroprzedsiębiorców. Dla klientów korporacyjnych oraz większych przedsiębiorstw zmiany wersji bankowości internetowej planujemy w innym terminie, o czym państwa wcześniej poinformujemy.

Stara wersja bankowości nie jest już rozwijana - nie pojawiły się w niej nowe funkcjonalności, takie jak cele oszczędnościowe, bankowość Junior i panel rodzica oraz inne udogodnienia i funkcjonalności, które zostały uruchomione zgodnie z sugestiami Klientów.

Z punktu widzenia użytkownika nie zmieni się sposób logowania - adres bankowości, loginy, hasła i środki autoryzacyjne nie zostaną zmienione.

Można przejść szybciej na nową bankowość - wystarczy na głównym ekranie, po zalogowaniu się do bankowości internetowej, kliknąć przycisk "Przejdź do nowej bankowości"

nowa bankowosc uruchomienie

Przypominamy, że przed zalogowaniem należy zwrócić uwagę na ważny certyfikat (zatrzaśnięta kłódka) wystawiony dla Bank Spółdzielczy w Iłowej.

Zachęcamy do zapoznawania się ze zmianami w nowej bankowości internetowej!

Znajdziesz nas też tutaj

Bank Spółdzielczy w Iłowej, tel. 68 360 03 45, Oddział w Żarach tel. 68 363 09 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.